Yanosik - Kod rabatowy i promocje - lipiec 2024

Kod rabatowy Yanosik lipiec 2024

Yanosik to system ostrzegania kierowców o sytuacji na drodze. To najskuteczniejszy system informujący o fotoradarach, kontrolach policji, wypadkach i pracach budowlanych prowadzonych na drodze.

Wszystkie kupony rabatowe do sklepu Yanosik:

Kategorie
  • Wszystko
  • Okazje
  • Kupony
  • Wyprzedaże
  • Wygasłe
Pokaż następne

Marka Yanosik

Yanosik powstał w 2010 roku. To bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne (Android, iOS, Windows Phone), umożliwiająca wzajemne raportowanie sytuacji na drodze przez użytkowników.
Yanosik działa również jako nawigacja, a dzięki dedykowanym urządzeniom, do korzystania z systemu nie jest potrzebny Ci nawet telefon!

Kody rabatowe Yanosik

Jesteś zawodowym kierowcą lub po prostu często jeździsz w długie trasy samochodem? Yanosik to z pewnością system dla Ciebie – korzystając z naszych aktualnych kodów rabatowych jesteś w stanie zaoszczędzić na usługach Yanosika.

Yanosik – jakie produkty oferuje?

Produkty firmy Yanosik to głównie urządzenia fizyczne (Yanosik XS, Yanosik GT/GTR/GTS, Yanosik PRO, Yanosik DVR, Yanosik R ) stworzone do obsługi systemu ostrzegania kierowców oraz nawigacji – w zależności od modelu posiadanego urządzenia subskrypcja abonamentu jest dożywotnia lub tak jak w przypadku tańszych modeli – jesteś zobowiązany do opłacania rocznego abonamentu aby móc korzystać z systemu.

Dlaczego warto skorzystać z promocji Yanosik?

Skorzystaj z naszych rabatów i zaoszczędź na urządzeniach i usługach Yanosika. Szerokiej drogi!

Inne sklepy
AliexpressAllegroAnswearAsusAvans.plConverseDouglasDUKADysonEastend PLElectro PLEmpikeobuwie.plFlaconiGino RossiGlovoHome&YouHuaweiKFCMcDonald'sMedia ExpertMiloo HomeModivoNeonetNikeOleOle.plPako LorenteRenee.plRTV EURO AGDSephoraUberUber EatsVAN GRAAFVobisWestwingWorldboxYanosikZalandoZalando Lounge