McDonald's - Kod rabatowy i promocje - czerwiec 2024

Kod rabatowy McDonald's czerwiec 2024

Jedna z pierwszych restauracji szybkiej obsługi, które zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych już w 1940 roku. Serwuje wyśmienite posiłki w bardzo krótkim czasie, każdy z nas chyba był w McDonald’s, więc wie jak szybko otrzymujemy nasze zamówienie. To wszystko dzięki autorskiemu systemowi przygotowywania dań. Restauracja specjalizuje się głównie w sprzedaży burgerów, frytek oraz napojów. Bardzo często w McDonald’s pojawia się oferta tematyczna np. burger drwala lub maestro burger do których możemy dobrać specjalne dodatki jak łódeczki ziemniaczane czy sezonową lemoniadę. Oferta słodkości jest równie bogata i zawiera przeróżne wariacje lodów oraz popularnego deseru McFlurry. Poniżej przygotowaliśmy najpopularniejsze zestawienie kuponów rabatowych McDonald’s by jedzenie było jeszcze bardziej przyjemne!

Wszystkie kupony rabatowe do sklepu McDonald's:

Kategorie
  • Wszystko
  • Okazje
  • Kupony
  • Wyprzedaże
  • Wygasłe
Pokaż następne

Kupony McDonald’s

Jak już zauważyliście w tej zakładce posiadamy mnóstwo kuponów rabatowych do McDonald’s. Wszystkie te kupony znajdują się również w specjalnej aplikacji restauracji, gdzie podejrzymy od razu kwoty jakie musimy zapłacić za dany zestaw. Kupony rabatowe są przygotowane do używania w wyznaczonych godzinach, jest to napisane poniżej każdej oferty w aplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przed złożeniem zamówienia w restauracji McDonald’s. Często kupony są to promocje cenowe na łączone zamówienie np. Zamawiamy 2x taki sam zestaw w znacznie obniżonej cenie. Niestety w kuponach nie znajdziemy promocji na zestawy promocyje np. burger drwala czy maestro burger.

Kod rabatowy McDonald’s jak używać?

Wydaje się to dosyć proste jak przy każdej ofercie kodów rabatowych czy promocji. Niestety w przypadku aplikacji McDonald’s trzeba się trochę wysilić. Mamy kilka możliwości wykorzystania kuponów. Zamówienie w McDrive – okienko w którym podjeżdżamy samochodem, składamy i odbieramy zamówienie nie wysiadając z samochodu. Zamówienie złożone na specjalnym komputerze w środku lokalu restauracji McDonald’s lub zamówienie bezpośrednio przy kasie. Przy każdym z tych przypadków musimy posiadać kod rabatowy, ciąg cyfr, który możemy wygenerować w aplikacji McDonald’s. Kod podajemy przy kasie, przez intercom lub wpisujemy go podczas składania zamówienia na kasie samoobsługowej. Dodatkową zaletą jest to, że ten sam kod rabatowym możemy w kasie samoobsługowej zeskanować. Wystarczy przyłożyć ekran naszego smartfona do specjalne czytnika w każdej kasie.

McDonald’s na dowóz?

Żeby zamówić jedzenie z restauracji McDonald’s na dowóz musimy posiadać jedną z aplikacji np. Glovo, Pyszne.pl lub Uber Eats. Wystarczy, że złożymy zamówienie przez jeden z tych portali, należy pamiętać, że w większości wypadków dedykowane kupony rabatowe nie działają w tych aplikacjach. Dlatego zachęcamy do bezpośredniego odwiedzenia zakładek portali do zamawiania jedzenia na wynos, tam macie napisane jak obniżyć koszt takiego zamówienia za pomocą kodów rabatowych, które użyjemy bezpośrednio w danej aplikacji.

McDonald’s w Polsce

Początki restauracji w Polsce nie były łatwe. Rozmowy na temat otwarcia pierwszego lokalu rozpoczęły się pod koniec lat 70 XX wieku, a lokal został otwarty dopiero w 1992 roku w Warszawie na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Koszt budowy pierwszego lokalu w Polsce wyniósł aż milion dolarów. Co jak na tamte czasy jest bardzo dużą kwotą. Dodatkowo pierwszy polski McDonald’s mógł się szczycić rekordem transakcji jednego dnia – w dni otwarcia został ustawiony na 13 000 transakcji, rekord ten został później pobity w Katowicach. Tamten McDonald’s ustanowił rekord na poziomie 13 600 zamówień.
Obecnie w Polsce znajduje się ponad 440 restauracji zatrudniających, więcej niż 24 tysiące pracowników. Restauracje są rozrzucone po ponad 150 miejscowościach w całej Polsce. Przy wszystkich zamówieniach polecamy, abyście pamiętali o naszej zakładce w której znajdują się kupony McDonald’s. Dzięki nam zaoszczędzicie na codziennych czynnościach!

Inne sklepy
AliexpressAllegroAnswearAsusAvans.plConverseDouglasDUKADysonEastend PLElectro PLEmpikeobuwie.plFlaconiGino RossiGlovoHome&YouHuaweiKFCMcDonald'sMedia ExpertMiloo HomeModivoNeonetNikeOleOle.plPako LorenteRenee.plRTV EURO AGDSephoraUberUber EatsVAN GRAAFVobisWestwingWorldboxYanosikZalandoZalando Lounge