Uber - Kod rabatowy i promocje - kwiecień 2024

Kod rabatowy Uber kwiecień 2024

Jeżeli często korzystasz z usług taksówek, ale jednak odstraszają Cię ceny przejazdów w niektórych miastach ta strona jest dla Ciebie. Poniżej znajdziemy kod rabatowy do Ubera! Popularna aplikacja oferująca przejazdy taksówkami w o wiele niższych cenach! Dodatkowo możesz śledzić całą trasę z poziomu swojej aplikacji, opłacić przejazd, ocenić kierowcę, a nawet dać mu napiwek jeżeli miło się wam rozmawiało.

Wszystkie kupony rabatowe do sklepu Uber:

Kategorie
  • Wszystko
  • Okazje
  • Kupony
  • Wyprzedaże
  • Wygasłe
Pokaż następne

Uber kod rabatowy

Na naszej stronie znajdziesz kod rabatowy Uber, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy na przejazdach. Wystarczy się zarejestrować, a podczas rejestracji wpisać specjalny kod rabatowy, który pozwoli Ci na oszczędność podczas jazdy. Promocja dostępna jest dla nowych użytkowników. Należy się zarejestrować z podanego linku lub przy rejestracji wpisać specjalny unikalny kod rabatowy, który obniży wasze kilka pierwszych przejazdów. Podczas rejestracji aplikacja sama wskaże miejsce, gdzie powinniśmy wpisać kod rabatowy. Trzeba pamiętać, aby przy zakładaniu konta podać prawidłowe informacje oraz prawdziwą kartę płatniczą inaczej możemy mieć problemy z zamówieniem przejazdu. Jeżeli na naszej karcie nie znajdują się środki zostaną automatycznie pobrane w momencie, gdy wpłyną na konto. Nie tylko nowi klienci dostają promocje i rabaty, aktualnie użytkownicy, którzy mają już założone konta i są aktywni dostają rabaty kwotowe na przejazd. Ostatnio przydzielany był rabat wysokości -20zł na przejazdy – oznacza to, że jeżeli pierwotna cena wynosiła 20zł lub mniej to przejazd był w 100% darmowy. Zachęcamy do założenia konta, ponieważ takie promocje nie trafiają się zbyt często.

Uber – jakie płatności obsługuje aplikacja?

Niestety jedynym sposobem płatności jaki obsługuje aplikacja Ubera jest karta płatnicza lub kredytowa. Możemy dodać każdą dowolną kartę Visa, Mastercard, American Express. Należy jednak pamiętać, by konto było cały czas zasilone w innym razie może zostać zablokowane i dopiero po uregulowaniu środków będziemy mogli dalej jeździć!

Uber – jak zamówić jedzenie?

Do tego typu zadań powstała specjalna dedykowana aplikacja o nazwie Uber Eats. Działa bardzo podobnie do Glovo czy Pyszne.pl. wybieramy ulubioną restauracją, następnie wybieramy danie na które mamy dzisiaj ochotę i przechodzimy do płatności. Zachęcamy również do zapoznania się z kodami rabatowymi do tej odsłony aplikacji Uber!

Inne sklepy
AliexpressAllegroAnswearAsusAvans.plConverseDouglasDUKADysonEastend PLElectro PLEmpikeobuwie.plFlaconiGino RossiGlovoHome&YouHuaweiKFCMcDonald'sMedia ExpertMiloo HomeModivoNeonetNikeOleOle.plPako LorenteRenee.plRTV EURO AGDSephoraUberUber EatsVAN GRAAFVobisWestwingWorldboxYanosikZalandoZalando Lounge