Glovo - Kod rabatowy i promocje - kwiecień 2024

Kod rabatowy Glovo kwiecień 2024

Pewnie nie raz miałeś ochotę zamówić jedzenie z dowozem do domu lecz zniechęcił Cię czas oczekiwania lub cena zamówienia. Często znane restauracje mają wyższe ceny jedzenia na dowóz niż na miejscu. Właśnie dlatego powstały różnego rodzaju aplikacje i inicjatywy, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kod rabatowy Glovo. Poniżej zebraliśmy same najnowsze promocje oraz kody rabatowe.

Wszystkie kupony rabatowe do sklepu Glovo:

Kategorie
  • Wszystko
  • Okazje
  • Kupony
  • Wyprzedaże
  • Wygasłe
Pokaż następne

Glovo kupon rabatowy

Kod rabatowy do Glovo to jedna z wielu możliwości zaoszczędzenia pieniędzy i czasu na zamówieniu z ulubionej restauracji. Firma glovo specjalnie dla wszystkich nowych i stałych klientów organizuje liczne promocje, a system poleceń pozwala zebrać dodatkowe środki na kolejne zamówienia. Powyżej przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych kupony promocyjne i kody rabatowe Glovo. Pamiętajmy jednak, że najlepiej zainstalować aplikację mobilną i przez nią składać zamówienia. Jak wszędzie na naszej stronie kupony rabatowe są w 100% darmowe i nie wymagają od naszych klientów podejmowania żadnych działań.

Kod rabatowy na pierwsze zamówienie Glovo

Każdy z nas w swojej aplikacji posiada specjalną zakładkę w której może wygenerować kod rabatowy dla naszego znajomego na pierwsze zamówienie. Zachęcamy do dzielenia się rabatami między sobą, ale również my przygotowaliśmy taką ofertę powyżej. Znajdziecie tam m.in. kupon rabatowy na pierwsze zamówienie czy kod rabatowy dla obecnych użytkowników. Co do tego pierwszego wymagane jest, aby zarejestrować się podanego wyżej linka lub jeżeli robimy to przez aplikację użyć specjalnego kodu rabatowego podczas rejestracji. W aplikacji mamy specjalnie przygotowane pole w którym wpisujemy nasz kod.

Jak złożyć zamówienie na Glovo?

Wydaje się, że nie ma nic prostszego, jednak dla starszych użytkowników naszego portalu może to sprawić trudności. W pierwszej kolejności wypadałoby się zastanowić co chcemy zjeść? Możemy wybrać naszą ulubioną kuchnie w zakładkach Glovo. Następnie szukamy restauracji i dań, które chcemy z niej wybrać. Przechodzimy do finalizacji zamówienia. Należy pamiętać, żeby wpisać kod rabatowy. Po co mamy przepłacać? To by było na tyle, kilka prostych kroków i po kilkudziesięciu minutach mamy gotowe zamówienie w domu.

Marka Glovo

Glovo to hiszpański start-up z branży tzw. Szybkiego handlu. Został założony w 2015 roku w Barcelonie. W wielkim skrócie firma Glovo to usługa kurierska, która kupuje i dostarcza produkty za pośrednictwem aplikacji mobilnej w jak najkrótszym czasie. Najpopularniejsza usługą w aplikacji jest dostawa jedzenia.

Gdzie skorzystamy z Glovo?

Aplikacja Glovo działa w ponad 23 krajach. Pozwala nam to stwierdzić, że jeżeli pojedziemy do innego kraju bez problemu będziemy mogli zamawiać przez naszą ulubioną aplikację. Glovo po naszej lokalizacji określi w jaki kraju, czy mieście się znajdujemy i zaproponuje nam najlepsze dostępne rozwiązania. W Polsce aplikacja Glovo już w pierwszym roku działalności dostępna była w 32 polskich miastach. Aktualnie aplikacja posiada ok. 20 tyś punktów w całej Europie. W całej sieci działa ponad 40 tyś aktywnych kurierów. Po tych statystykach można śmiało stwierdzić, że w jakim kraju nie będziemy otrzymamy profesjonalną obsługę w zadowalającym czasie.

Oferta Glovo

Należy zauważyć, że Glovo to nie tylko dostawca jedzenia, ale też wszystkich innych artykułów, które możemy kupić stacjonarnie w sklepach. Niedawno aplikacja wprowadziła zupełnie nową ofertę dostaw. Teraz możemy zamówić również produkty spożywcze z różnych dyskontów. Np. Biedronka, Auchan, a nawet produkty ze sklepu znanej stacji paliw BP. Warto dodać, że niektóre sklepy są czynne 24/7 co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną w szczególności, gdy znajdziemy się trudnej sytuacji. Jako kolejną innowację Glovo wprowadza usługi kurierskie na terenie miasta, możemy teraz bezproblemowo nadać paczkę poprzez dostawcę Glovo. Na wszystkie te oferty posiadamy kupony rabatowe dostępne na naszej stronie. Nasz zespól na bieżąco je aktualizuje, aby nasi klienci nie musieli sami szukać promocji.

Inne sklepy
AliexpressAllegroAnswearAsusAvans.plConverseDouglasDUKADysonEastend PLElectro PLEmpikeobuwie.plFlaconiGino RossiGlovoHome&YouHuaweiKFCMcDonald'sMedia ExpertMiloo HomeModivoNeonetNikeOleOle.plPako LorenteRenee.plRTV EURO AGDSephoraUberUber EatsVAN GRAAFVobisWestwingWorldboxYanosikZalandoZalando Lounge